Novinky

29.12.2018 

Všem návštěvníkům našich webových stránek přejeme pevné zdraví, mnoho lásky, splnění všech přání a mnoho chovatelských úspěchů v roce 2019. Buďte šťastní :) 


6.5.2018 - plánujeme štěňátka

Plánujeme štěňátka tibeťáčků ze spojení  Ginna Nos Miu  a Chenporewa Kam - Bu Kuchen Nos Miu (import Estonia). Krytí proběhne na podzim,  ovšem předběžné rezervace na štěňátka přijímáme již nyní. Neváhejte nás kontaktovat.


15.4.2018 

Štěnátka vrhu "H" jsou již všechna v nových domovech a věříme, že jsme vybrali pro ně ty nejlepší domovy. 


4.4.2018 - Ha-Ni na prodej

Máme na prodej poslední holčičku Ha-Ni.  Hanička je velmi krásná, přátelská, dobře socializovaná holčička. Otec Chenporewa Kam-bu Kuchen Nos Miu, matka Garren Nos Miu

23.4.2018  aktualizace - Ha-ni je už v nové rodině.


2.4.2018 - Harish na prodej

Po zrušené rezervaci nabízíme k prodeji krásného, vymazleného kluka Harishe. Harish je standardní, nádherný kluk se skvělou povahou. Bude vhodný na výstavy, avšak výstavy nejsou podmínkou. 

11.4.2018 aktualizace - pejsek Harish je již v novém domově


22.3.2018 - volné štěňátko vrhu H

Poslední  zlatý, standardní psík Hádes stále čeká na ty nej páníčky!!! Otec Chenporewa Kam-bu Kuchen Nos Miu, import Estonia, matka Garren Nos Miu. Hádes je zdravý, silný a vitální, předpoklad velmi dobrých jak exteriérových, tak povahových vlastností.  

1.4.2018 aktualizace - pejsek Hádes je již v nové rodině.


1.3.2018 - štěňátka vrh H

Štěňátka mají 5 týdnů a den ze dne se stávají samostatnějšími. Všechna štěňátka se jeví velmi dobře, jsou vyrovnaná a mají milé, zvídavé povahy. Některá jsou ještě stále volná. Případní zájemci nás mohou kontaktovat. :) 


23.1.2018  - Štěňátka jsou na světě

S velkou radostí oznamujeme narození štěňátek. Naší Garrence se dnes narodilo 9 krásných miminek, 5 kluků a 4 holčičky!!!! Tatínkem je náš Krok (Chenporewa Kam - Bu Kuchen Nos Miu.  Zájemci o štěňátka nás mohou kontaktovat již nyní :) 


30. 12. 2017  - PF 2018

Přejeme vše nejlepší do nového roku všem našim přátelům, příznivcům, návštěvníkům stránek a samozřejmě i jejich čtyřnohým psím kamarádům!! 


15.11.2017 - plánujeme štěňátka

Přijímáme předběžné rezervace na štěňata plánovaného vrhu. Krytí by mělo proběhnout v listopadu 2017. Matkou štěňátek bude naše Garren Nos Miu, otec Chenporewa Kam-bu Kunchen.

moc děkujeme za grafickou upoutávku  design©HJ Graphics24.3.2017 - Spuštění webových stránek

Dnes jsme spustili zcela novou webovou prezentaci chovatelské stanice Nos Miu, věnovanou chovu psů Tibetských dog.  Předcházející stránky https://www.nosmiu.cz/ opouštím s notnou dávkou nostalgie, přeci jen fungovaly řadu let a představovaly pro mě něco jako naši "kroniku". Podrobně informovaly o odchovech našich štěňat, o našich úspěších na výstavách, o akcích, kterých jsme se zúčastnili. Ale... už delší dobu jsem si uvědomovala, že stránky jsou velmi nepohodlně aktualizovatelné, proto jsem se konečně odhodlala k tvorbě nového webu. Výsledek máte před sebou a můžete posoudit sami, jak se nám web povedl. 

Doufáme, že na našich stránkách naleznete vše, co budete potřebovat a rádi se k nám budete vracet. :)