Novinky

9.2.2022 - Štěňátka

Máme velkou radost !

Narodila se nám štěňátka 5.2.2022  2 pejsci a 6 feneček vrh I. Štěňátka budou mít velký předpoklad pro chov a výstavy. Rodiče štěňátek jsou výstavně úspěšní, zdraví a pečlivě vybrané nepříbuzné spojení .

Otec: : AMDHU ALTAN-CORGO "Zoro" (USHER x KURULTÁJ CSILLU)

JCH KTD CZ, CZ, CH CZ, SK, AUT, KTD CZ, CMKU, Vítěz speciální výstavy, 12 x BOB, 7 x CACIB

Matka: GINNA NOS MIU  (XAUTO x DÁJA NOS MIU)

JCH KCHMPP CZ, KTD CZ, CH CZ, 3 x BOS, CACIB, Vítěz třídy, Nejlepší dorost, VN1

Odběr štěňátek je možný začátkem dubna.


18.1.2022 - štěňátka 

V naší chovatelské stanici Nos Miu očekáváme narození štěňátek s PP. Vrh I, štěňátka se narodí první týden v únoru 2022. 

 Rodiče štěňátek jsou výstavně úspěšní a zdraví. 

 Otec: AMDHU Altan-Corgo "Zoro" ( JCH KTD CZ, CZ, CH CZ, SK, AUT, KTD CZ, CMKU) 

Matka: GINNA Nos Miu ( JCH KCHMPP CZ, KTD CZ, CH CZ). Štěňátka budou mít velký předpoklad pro chov a výstavy.


5.4.2020 - štěňátka 

Tibetská doga - štěňátka s PP - narozená 28.1.2020 v chovatelské stanici Nos Miu, vrh CH, pečlivě vybrané nepříbuzné spojení rodičů. 

 Otec: Šampion Amdhu Altan-Corgo 

Matka: Šampion Ginna Nos Miu

 Štěňátka mají velký předpoklad pro chov, výstavy, mohutnou kostru , bohatou dlouhou srst, výbornou povahu po svých rodičích a předcích.

Chan Nos Miu - volný 

Chris Nos Miu - rezervovaný

Chuck Nos Miu - rezervovaný 

Charlotte Nos Miu - volná

Chelsea Nos Miu - volná

Chéri Nos Miu - rezervovaná 


28.1.2020  - narození štěňátek

S velkou radostí oznamujeme, že v naší chovatelské stanici Nos Miu se 28.1.2020 narodila štěňátka vrh CH, krásní 3 kluci a krásné 3 holčičky. 

Otec štěňátek 

Ch. AMDHU Altan-Corgo "Zoro 

* 22.12. 2017

 ( otec: Usher x matka: Kurultáj Csillu) 

 ČESKÝ ŠAMPION. KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KTD, ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION, BOB 10 x, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, CACIB 6 x, Res. CACIB, CAJC 3 x, BOJ, Vítěz tř. mladých, Krajský vítěz, Vítěz třídy, Velmi nadějná 1


Matka štěňátek: 

 Ginna Nos Miu 

 *3.2.2016 

 (otec: Xauto x matka: Dája Nos Miu ) 

ČESKÝ ŠAMPION, KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPP, KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KTD, BOS 3 x, CACIB, Vítěz třídy, Nejlepší dorost, VN1 


3.1.2020 - v lednu 2020 očekáváme štěňátka 

Otec: Amdhu Altan-Corgo * 22.12. 2017
KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KTD, ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION, BOB 9 x, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, CACIB 6 x, Res. CACIB, CAJC 3 x, BOJ, Vítěz tř. mladých, Krajský vítěz, Vítěz třídy, Velmi nadějná 1

Matka: Ginna Nos Miu *03.02. 2016
ČESKÝ ŠAMPION, KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPP, KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KTD, BOS 3 x, CACIB, Vítěz třídy, Nejlepší dorost, VN1


29.12.2018 

Všem návštěvníkům našich webových stránek přejeme pevné zdraví, mnoho lásky, splnění všech přání a mnoho chovatelských úspěchů v roce 2019. Buďte šťastní :) 


6.5.2018 - plánujeme štěňátka

Plánujeme štěňátka tibeťáčků ze spojení  Ginna Nos Miu  a Chenporewa Kam - Bu Kuchen Nos Miu (import Estonia). Krytí proběhne na podzim,  ovšem předběžné rezervace na štěňátka přijímáme již nyní. Neváhejte nás kontaktovat.


15.4.2018 

Štěnátka vrhu "H" jsou již všechna v nových domovech a věříme, že jsme vybrali pro ně ty nejlepší domovy. 


4.4.2018 - Ha-Ni na prodej

Máme na prodej poslední holčičku Ha-Ni.  Hanička je velmi krásná, přátelská, dobře socializovaná holčička. Otec Chenporewa Kam-bu Kuchen Nos Miu, matka Garren Nos Miu

23.4.2018  aktualizace - Ha-ni je už v nové rodině.


2.4.2018 - Harish na prodej

Po zrušené rezervaci nabízíme k prodeji krásného, vymazleného kluka Harishe. Harish je standardní, nádherný kluk se skvělou povahou. Bude vhodný na výstavy, avšak výstavy nejsou podmínkou. 

11.4.2018 aktualizace - pejsek Harish je již v novém domově


22.3.2018 - volné štěňátko vrhu H

Poslední  zlatý, standardní psík Hádes stále čeká na ty nej páníčky!!! Otec Chenporewa Kam-bu Kuchen Nos Miu, import Estonia, matka Garren Nos Miu. Hádes je zdravý, silný a vitální, předpoklad velmi dobrých jak exteriérových, tak povahových vlastností.  

1.4.2018 aktualizace - pejsek Hádes je již v nové rodině.


1.3.2018 - štěňátka vrh H

Štěňátka mají 5 týdnů a den ze dne se stávají samostatnějšími. Všechna štěňátka se jeví velmi dobře, jsou vyrovnaná a mají milé, zvídavé povahy. Některá jsou ještě stále volná. Případní zájemci nás mohou kontaktovat. :) 


23.1.2018  - Štěňátka jsou na světě

S velkou radostí oznamujeme narození štěňátek. Naší Garrence se dnes narodilo 9 krásných miminek, 5 kluků a 4 holčičky!!!! Tatínkem je náš Krok (Chenporewa Kam - Bu Kuchen Nos Miu.  Zájemci o štěňátka nás mohou kontaktovat již nyní :) 


30. 12. 2017  - PF 2018

Přejeme vše nejlepší do nového roku všem našim přátelům, příznivcům, návštěvníkům stránek a samozřejmě i jejich čtyřnohým psím kamarádům!! 


15.11.2017 - plánujeme štěňátka

Přijímáme předběžné rezervace na štěňata plánovaného vrhu. Krytí by mělo proběhnout v listopadu 2017. Matkou štěňátek bude naše Garren Nos Miu, otec Chenporewa Kam-bu Kunchen.

moc děkujeme za grafickou upoutávku  design©HJ Graphics24.3.2017 - Spuštění webových stránek

Dnes jsme spustili zcela novou webovou prezentaci chovatelské stanice Nos Miu, věnovanou chovu psů Tibetských dog.  Předcházející stránky https://www.nosmiu.cz/ opouštím s notnou dávkou nostalgie, přeci jen fungovaly řadu let a představovaly pro mě něco jako naši "kroniku". Podrobně informovaly o odchovech našich štěňat, o našich úspěších na výstavách, o akcích, kterých jsme se zúčastnili. Ale... už delší dobu jsem si uvědomovala, že stránky jsou velmi nepohodlně aktualizovatelné, proto jsem se konečně odhodlala k tvorbě nového webu. Výsledek máte před sebou a můžete posoudit sami, jak se nám web povedl. 

Doufáme, že na našich stránkách naleznete vše, co budete potřebovat a rádi se k nám budete vracet. :)