I automobilisté ocení stahovače videa zdarma

Potřebujete vyměnit u světlometů v autě žárovku, vzduchový filtr nebo motorový olej a rádi byste objevili zdroj, který vám objasní přesný postup? Zkuste to dohledat na YouTube, tato studnice informací by vám mohla pomoci. Na YouTube ukládají lidé z celého světa zajímavé záběry nejen z cestování nebo ohledně přírodních krás v místě jejich bydliště, ale naleznete tam i mnoho videí, která jsou pojímána jako instruktážní návody.

kanál YouTube

Podobná videa, např. přesný postup výměny oleje i s olejovým filtrem, produkují některé autoservisy anebo přímo výrobci automobilových dílů, ovšem ne vždy to má důkladnou vypovídající hodnotu, a také se tam obvykle nesetkáte s obtížemi, kterým musí čelit lidé, co např. zakoupili starší ojetý vůz. Některé typy vozidel už se nevyrábí a objevit zdroj, který se týká např. automobilových veteránů, je u oficiálních automobilek téměř nemožné.

Jistým řešením, kde nalézt méně obvyklé záběry ze světa techniky, je právě YouTube, tento kanál je ve světě využíván již řadu let a vzhledem k tomu, že je možné tu ukládat vlastní videa prakticky bez omezení (pokud neporušujete zásady dané poskytovatelem), je velká šance, že tu objevíte něco, co jinde stěží naleznete.

auta v autoservisu

Zejména u stěží dohledatelných videí, která poskytují pro vás velmi důležité informace, se vyplácí co nejdříve si je stáhnout reddit video downloaderem a uložit na pevný či externí disk. Video totiž může z kanálu nenávratně zmizet, protože vy nejste jeho vlastník. Každý, kdo video nahrává, se může kdykoli rozhodnout, jej smazat, upravit anebo přesunout jinam. Nemáte zkrátka nikdy jistotu, že tam to, co hledáte, vydrží věčně.

Výhodou stahovačů videa je navíc fakt, že jsou zdarma, a že k nim nepotřebujete prémiové účty, jak je tomu třeba také u kanálu YouTube. Ten vám pochopitelně umožní videa stahovat, ale nebude to zadarmo.