Internetový marketing

Co byste řekli tomu, kdyby váš internetový marketing zvýšil tržby o třeba více než devadesát procent? Myslím si, že tohle by chtěl opravdu každý, protože pokud nemáte skvělý marketing pro vaši firmu anebo váš obchod, tak se taky může stát, že vám nic nebude vynášet. Proto jsem si řekla, že já pro svůj e-shop udělám opravdu cokoliv. Prodávám přes internet už opravdu hodně dlouhou dobu. A prodávám tam různé květiny a taky potřeby pro květiny. Tato práce mě baví a této práci se věnuji už několik let. A na tuto práci jsem přišla taky díky své mámě, která kdysi prodávala taky květiny, ovšem ale v kamenném obchodě u nás ve městě.

Online práce je někdy složitá.

Práce nás obě moc bavila, a tak jsem si řekla, že bych obchod mohla povýšit něco víš a mít svůj e-shop. A pokud vás třeba zajímají další informace o tom, jak zvýšit marketing o několik procent a aby tam chodilo více zákazníků, tak navštivte webové stránky ppcprofits.cz. Dělá se tam digitální marketing. Myslím si, že by vás to mohlo zajímat. A taky se můžeme zaměřit co znamená – SEO studio vs SEO agentura nebo SEO Brno.

Znáte dobře marketing?

A myslím si, že tyto agentury v těchto městech se budou lišit pouze v tom, jaká je tam třeba například klienta anebo zaměstnanci. Mně se například SEO studio vs. SEO agentura velmi líbilo. Líbilo se mi tam jejich prostředí a taky vstřícnost. A ve studiu nebo agentuře se mi líbilo kvůli tomu, že jsem tam měla své kamarády ze střední školy, takže jsme si opravdu měli co říct. Ovšem záleží na vás, čemu dáváte přednost teď jestli přátelském kolektivu anebo profesionálnímu týmu. Já mám moc ráda profesionalitu, takže pro mě je lepší takové prostředí, jako by bylo například v —, kde bych byla asi taky více klidnější. Sama jsem taková, že dívám větší důraz na výkon a nerada se nudím nebo chytám lelky. Ale nikdo není stejný. Například moje sestra zase má ráda přátelský kolektiv. Sice ani, je to taky prima, ale já jsem spíše na tu profesionalitu. To má taky přeci něco do sebe. A čemu byste vy dali přednost? SEO studio vs. SEO agentura nebo SEO Brno?