Jaké výrobky se řadí mezi reklamní textil

Reklamní textil slouží pro propagační účely, to je celkem pochopitelné, ale to není jediný způsob jeho využití. Jedná se totiž o velmi kvalitní textilní výrobky jednoduchého střihu, které se stávávají čím dál častěji předmětem zájmu mnohých z nás i pro běžné nošení. Jaké možnosti existují u reklamních textilií, a co vše lze nakupovat ve specializovaných e-shopech za výhodnou cenu?

trička na ramínkách

Trička a polokošile – snad nejčastější způsob využití potisku či výšivky na textilie přináší trička s krátkým a dlouhým rukávem a polokošile. Zhotovují se v různých pastelových barvách s vysokou gramáží a nejedná se o nekvalitní tenké hadříky, s nimiž se občas setkáte v tržnicích. Mnoho těchto výrobků lze nosit i bez potisku do zaměstnání, do školy, pro rekreační účely při pobytu v přírodě i na doma.

bavlněná trička

Mikiny – velké oblibě se těší i mikiny s kulatým výstřihem, jednoduchého střihu s lemy na rukávech a v dolní části. Jak se ukázalo ze zkušenosti z minulosti, jednoduchý střih mikiny je praktický a vhodný pro každou příležitost. Zejména, pokud je mikina volná a není těsně přiléhavá na tělo, poskytuje dobrou izolační vrstvu za každého počasí.

Čepice – ke špičkové kvalitě reklamních textilií se řadí i čepice – kšiltovky i zimní úplety. Pořídíte je v mnoha barevných odstínech, čímž máte k dispozici skvělý doplněk k ostatnímu oblečení.

Tašky – v prodeji jsou i praktické textilní tašky, ideální pro nákupy. Lze je složit do malého uzlíku a vložit do kabelky či jiného příručního zavazadla.

Deštníky – v současné době pořídíte velice levně i krásný barevný deštník. Mohou být skládací i holové se stylovým dřevěným zahnutým držadlem.

Různé – do položky „různé“ patří například spodní prádlo, plavky, ponožky, podkolenky, kapesníky, šály, šátky, trenýrky, sportovní tepláky či kalhoty. S těmito výrobky však nedisponují všechny obchody a jsou mezi reklamními předměty spíše výjimkou.