Když Jeseníky, tak ubytování v apartmánech Max.

Jednou z oblastí, kde je krásně v kterémkoliv ročním období, jsou beze sporu Jeseníky. Jejich jádro Hrubý Jeseník je nejvyšším moravským pohořím. Nejvyšší horou Jeseníků je Praděd s výškou 1941 metrů nad mořem. Celá oblast je lesnatá, lesy zde pokrývají 80% plochy. Jeseníky byly vyhlášené Chráněnou krajinnou oblastí v roce 1969 a rozléhají se na ploše 740km². Nacházejí se zde čtyři národní přírodní rezervace Praděd, Šerák-Keprník, Rejvíz a Rašeliniště Skřítek, národní přírodní památka Javorový vrch a mnoho přírodních rezervací a památek.

max

Pokud tedy stále nevíte, kam se vydat na váš příští dovolenkový pobyt, Jeseníky jsou zaručeným tipem. Léto zde patří především rodinám s dětmi. Přes letní prázdniny si pochopitelně berou dovolenou také jejich rodiče a vyrážejí na dovolené. Jaro a podzim jsou Jeseníky vyhledávaným cílem starší generace, která už nevyhledává letní horké počasí, naopak má ráda příjemnější teploty. V zimě jsou Jeseníky pochopitelně rájem všech, kteří milují zimní sporty. Nacházejí své vyžití na mnoha sjezdovkách i běžkařských trasách.

jeseníky

Pokud nevíte, kde se v apartmánech Jeseníky ubytovat, tak jedinečnou možností je volba apartmánů Max. Jedná se o moderní apartmány s vlastním vstupem a terasou, které vám nabídnou obývací pokoj se sedačkou a televizí, ložnici s manželskou postelí https://www.loznice.cz/produkty/postele-a-loznice/2 a dvěma postelemi pro vaše děti a kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou, mikrovlnkou a kávovarem. Samozřejmostí je vlastní příslušenství, kde koupelna je vybavena fénem. Přízemní apartmány mají bezbariérový vstup a v teplejších měsících jistě uvítáte možnost trávit chvíle na zdejší zahradě s grilem a ohništěm. Pro kola a lyže je k dispozici přístřešek. Pro lyžaře, kteří navštíví apartmány v zimně bude příjemné, že v bezprostřední blízkosti se nachází lyžařské středisko Čerťák, které je vhodné i pro děti a také dvě další lyžařská střediska pro zdatné lyžaře. V nedaleké Nové Vsi jsou k dispozici upravené běžecké tratě.