Pergola je oblíbeným doplňkem rodinných domů. Vyrábí se ze dřeva nebo z kovu, a dá se barevně zkombinovat s fasádou domu. Její výroba není jednoduchá – pokud někdo nemá prostor a vybavení, těžko si ji vyrobí. Mít pergolu je velmi výhodné, protože získáte další krytý prostor, kde můžete pobývat za jakéhokoliv počasí. Zvažujete nákup pergoly? Nabízíme vám naše kvalitní dřevěné pergoly ke zdi, které vyrábíme z masivního dřeva. Dřevo má povrchovou úpravu, je hladké a příjemné na dotek, a je impregnováno lazurou, která zabrání vzniku hniloby, plísní a napadení houbami.

pergola se stromem

U pergoly si můžete vybrat, zda bude stát volně v prostoru nebo můžete zvolit pergolu, kterou si namontujete rovnou k domu. Tento způsob je oblíbený, protože máte pergolu hned u domu a nemusíte chodit nikam daleko. U našich výrobků si můžete vybrat střechu a ukotvení do země. Nabízíme i altány, přístřešky na auta a dřevěné zástěny. Všechny naše výrobky splňují požadavky na kvalitu a bezpečnost. Jsou dodávány jako stavebnice, což znamená, že si je sami namontujete tam, kde je potřebujete. Je to snadné, a nemusíte se ničeho bát. Zvládnete to s našim návodem a kompletní sestavou za pár hodin.

dřevěná pergola

  • Montáž na klíč

Kdo nemá čas nebo odvahu, může zvolit naši nabídku a vybrat si montáž na klíč. V takovém přípravě probíhá kalkulace ceny za montáž individuálně.

Se dřevem to umíme
Naše výrobky dodáváme ve vysoké kvalitě a snažíme se pokrýt vysokou poptávku jak nejrychleji to jde. Mějte na paměti, že dodací doba se může lišit, a že pro montáž je důležité mít suchý podklad. Nejlepší je montáž na jaře a v létě, kdy beton rychle schne. Udělejte si radost a pořiďte si některý z našich výrobků. Je lepší si pár korun připlatit za kvalitu než utrácet za levné ale nekvalitní věci ze supermarketu. Naše výrobky vám vydrží, nebojíme se říct, až do důchodu.