Myslíte si, že nic originálního už sehnat vůbec nemůžete? Pokud si to myslíte, tak se koukněte na webové stránky www.ghclever.com, kde najdete luxusní kované nože a meče. Já, když jsem se podívala na tuto stránku, tak jsem byla velmi překvapená. Jsou tam opravdu originální věci, o kterých jsem si myslela, že jsem ani neexistují.

Dali by jste někomu meč?

Měla jsem zato, že například ručně kované meče anebo ručně kované nože se dělají tak, že je udělá prostě nějaký stroj. Že to prostě ruční výroba není. Že se to pouze jenom jako ruční výroba jmenuje. Když jsem ale potom viděla takové lidi v akci, jak opravdu dělají ručně kovaný meč anebo nůž, byla jsem v němém úžasu. A je to opravdu velmi precizní práce, kterou by neuměl jenom tak každý člověk. Takže jsem si sedla na lavičku a pozorovala jsem, jak tito lidé ručně nože a meče dělají. Byl to opravdový zážitek. Dále jsem se taky od těchto lidí dozvěděla, že tato práce je prostě musí bavit. Že tato práce nejde dělat tak, že je to děláte jenom z povinnosti. Tato práce vás musí chytit za srdce a svou práci musíte milovat.

Meče mám spojené s historií.

Já se těmto lidem nedivím. A je to opravdu krásná a záslužná práce, která dělá radost pak ostatním lidem. Protože když si koupíte ručně kovaný meč, tak zjistíte, že si začněte více vážit ruční práce. Mně se tohle líbí a věřím, že i kdybyste nevěděli koho jak obdarovat, tak na této webové stránce www.ghclever.com si jistě vyberete svůj originální dárek. Myslím si, že například i ručně kovaný meč by potěšil nějakou ženu, která má ráda zajímavé a originální věci. A můžu vám s klidem říct, že jsme velmi romantická žena, ale kdyby mi někdo dal krásný kovaný meč, tak se vůbec neurazím a dárek přijmu. Protože vím, že tohle je originální dárek a jistě by si s tímto dárkem dal dárce velkou práci. Víte, je to docela velká odvaha dát ženě nějaký meč nebo nůž. Jak byste na to reagovali vy?