Mějte krásné řasy

Řasy jsou pro ženy velmi důležité
Řasy dodávají očím tvar a chrání je před nečistotami. Pro ženy je typické, že chtějí mít pevné, husté a dlouhé řasy. Snad každá žena používá řasenku a nebo nosí řasy umělé. Naprostá většina žen by ale uvítala, kdyby měly svoje řasy krásné od přírody, bohužel tento dar nebyl dán všem. Mnoho žen celý život bojuje s jejich vypadáváním a s tím, že jsou krátké. I tady ale může příroda pomoc. Stačí používat sérum na růst řas https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html
, které obsahuje jen přírodní složky.

  1. Quinoa
  2. Ricin
  3. Arganový olej
  4. Kofein
  5. Biotin

dlouhé řasy

Všechny tyto látky najdete v našem séru, které stačí používat jako řasenku. Sérum se nanáší na čisté a suché řasy, a po jeho zaschnutí můžete aplikovat řasenku. Po několika týdnech používání už budete sledovat, jak se vaše řasy mění k lepšímu. Na trhu nenajdete nic lepšího, než tyto přírodní složky. Je to právě kofein a ricin, co se používá pro růst nejen řas, ale i obočí. Používání tohoto séra je možné samozřejmě i u obočí. Pokud chcete aby vám obočí dorostlo, používejte na něj toto sérum. Pomůže i s problémy s obočím, které jsou způsobeny špatnou kosmetikou nebo třeba onemocněním.

řasy v oku

Sérum využívá sílu přírody, které má účinný lék na každý náš problém. Nemusíte kupovat drahé značkové přípravky za tisíce, protože vám od teď stačí jen jedno sérum, které na rozdíl od jiných přípravků opravdu pomáhá. Získejte zpět krásné řasy, nebo si je vypěstujte, i když jste je nikdy neměla. Díky séru získáte pronikavý pohled a vaše oni budou výraznější.

  • Přípravek není testován na zvířatech
  • Sérum je ručně vyráběno
  • Sérum je vyráběno s respektem a úctou k přírodě

Pokud dbáte na životní prostředí, určitě vás potěší, že sérum je vyráběno tak, aby jeho výroba měla co nejmenší dopady na životní prostředí. S našim sérem budete spokojeni nejen po stránce funkční, ale i po stránce etické.