Na co se nám hodí vypůjčená dodávka

Pronájmy dodávek je možné použít jak pro přepravu osob, tak i nákladu. Kupříkladu k vám na chatu nebo na zahradu rodinného domu, pokud nakupujete ve stavebninách, v hobbymarketech a podobně zaměřených obchodech.

Nákup stavebního materiálu

Češi jsou vyhlášení kutilové a velmi rádi přetváří, rekonstruují a jinak upravují své nemovitosti. Můžete se o tom snadno přesvědčit v některých hobbymarketech, kde je stále velký počet zákazníků. Lidé velmi rádi nakupují stavební materiál a další výrobky v podobném sortimentu, ovšem má to jednu zásadní podmínku – je nutné mít k dispozici vůz, který vše odveze.

stavba domu

S přepravní dodávkou to půjde snadno, tam je zavazadlový prostor dostatečně velký a zvládnete do ní naložit počínaje sádrokartonovými deskami a konče třeba laminátovou rohovou vanou. Pouze musíte dbát na to, abyste vůz nepoškodili, a to jak zvenčí, tak hlavně zevnitř, museli byste pak škodu nahradit. Proto se také mnohdy vyplácí zajistit si před pronájmem dodávky patřičné pojištění.

Přestěhování starožitného nábytku na chatu

Lidé převáží na chalupy kde co, od starších kusových koberců až po starožitný nábytek. Ten pochopitelně nebývá rozebíratelný, a tak jej musíte převézt vcelku. Dodávka z půjčovny dodávek v Praze rentcarservice.cz by vám na to měla vystačit celkem bez problémů, případně lze pronajmout dodávku i s přívěsným vozíkem.

šedá dodávka

Rekultivace zahrady

Chystáte se výrazně rekultivovat zahradu a obohatit ji o nové prvky, například kaskádovitě řešené trávníky s okrasnými jehličnany? Pak by se vám dodávka mohla hodit, až budete nakupovat sazenice stromků, travní semeno, zahradní zeminu, písek, mulčovací kůru, hnojiva, rašelinu a další podobné materiály. Dodávka z půjčovny dodávek v Praze pojme toto vše celkem bez problémů a hlavně v případě sazenic stromků budete stromky převážet uvnitř auta, takže se jim cestou nepolámou vlivem větru větvičky.