Nejdelší sjezdařské tratě v Orlických horách

Možná jste ještě neměli příležitost navštívit Orlické hory, tak tady jí máte. Okouzlí vás svojí malebností a krásou nejenom v zimní sezóně, ale i během léta, kdy vám nabídnou ohromné možnosti, jak zde trávit letní dovolenou. A budete se sem rádi vracet. Nyní je ale na spadnutí, abyste rezervovali termín vaší zimní dovolené, pokud chcete zase vytáhnout lyže nebo běžky, nebo sjezdové prkno.

snowboardista

Znáte moderní zimní středisko na Bukové hoře, kde najdete dvě nejdelší sjezdové tratě v Orlických horách? Je zde také čtyřsedačková lanovka, která má vyhřívaná sedadla. Že tohle znáte jenom z alpských středisek? Omyl, dnes už to můžete zažít i u nás! Vyrazte za zimním dobrodružstvím i s dětmi, které se konečně naučí v lyžařských školičkách lyžovat a vy budete moci ve volném čase vyrazit na sjezdovku nebo třeba na běžky, na kterých jste už strašně dlouho s manželkou nebyli. V současné chvíli dokonce můžete zakoupit skipasy za loňské ceny, než najedou nové ceníky v novou sezónu.

lyzar

To se vám docela dobře může hodit, protože se blíží Vánoce a vy byste tak zabili dvě mouchy jednou ranou, darovali byste pod stromeček právě skipasy. Určitě by to udělalo vašim dětem nebo drahé polovičce velkou radost. Pět sjezdových tratí, snow park, dětský park a tak dále, se už na vás těší, v Čenkovicích nebo v Červené vodě můžete začít. Rezervujte si ještě nyní penzion, ať máte jistotu, že vámi preferovaný termín bude ještě volný. U sjezdovek je samozřejmostí velkokapacitní parkování, takže se nemusíte bát, že byste tady čekali na parkovací místa a zatím vám mrzly děti v autě. Ski Dolní Morava Skibukovka.cz se už na vás těší, konečně, aby napadl sníh a zima mohla začít. Jinak to chladné počasí, než na horách nejde zvládnout. Vyrazte jako rodina na bezvadnou zimní dovolenou, jak má být. A nemusíte sem jet jenom v zimě, i léto je zde nádherné.