Znáte firmu s webovou stránkou imtts.cz? Pokud ano, tak to jistě budete vědět, že se s touto firmou velice dobře spolupracuje, protože má opravdu kvalitní výrobky, a to včetně kompozitních materiálů a nebo kvalitního materiálu doceram. A opravdu s nimi pracují skvělí dodavatelé a taky další lidé, kteří jsem nadmíru spokojení. Mají tady vždycky nové a kvalitní řešení, které vyhovuje opravdu všem zúčastněním. Líbí se mi taky, že tady mají elektrické a funkční testování, které ocení hlavně lidé a spotřebitelé, kteří nakupují u této firmy a berou si od nich kvalitní výrobky za prima ceny a taky navíc samozřejmě inspekce v SMS, která je skvělá a se kterou mají všichni uživatelé dobré zkušenosti.
Certifikát vás upozorní na kvalitu.
Taky tady navíc najdete průmyslovou automatizaci, se kterou jsem taky byla spokojená. Protože s bratrem jsme už dvakrát byli ve firmě, kdy jsme se podívali na průmyslovou automatizaci, která vypadala opravdu perfektně. Nejlepší tady taky je že je tady v testování a inspekce e-mobility. Myslím si, že právě a mobilita je velice důležitá a taky se mi hodně líbilo, že tato firma má skvělé certifikáty Imtts, které všechny ocení. Navíc se tady potvrzuje, že systém managementu společnosti má kvalitní certifikát IMT Technologies and Solution s.r.o.
Kvalitní práce se stroji je nutná.

Myslím si, že právě tento certifikát je kvalitní a už jenom kvůli tomu se vyplatí u této firmy nakupovat kvalitní výrobky. Já sama jsem byla velice spokojená, protože když jsem viděla tyto certifikáty a další řešení a produkty a dodavatelé této firmy, tak jsem si řekla, že tato firma je solidní a kvalitní. Jsou různé druhy firem, které mají různé certifikáty, které vypovídají o jejich kvalitní a solidnosti. Já, abych se vám přiznala, tak taky patřím k těm lidem, kteří hlavně nakupují na podkladu, že už s formou nebo s dotyčným výrobkem mají lidé kvalitní a dobré zkušenosti. nerada nakupuji výrobky naslepo. I když je nějaký výrobek novinka na trhu, tak mám ho strach koupit, protože nevím, jaký je, jaké má recenze a taky, jestli má nějaké certifikáty, které oceňuji nejvíce.