Otevřete svůj prostor v domácnosti!

Rekonstrukce bytu i domu může být velmi nákladnou položkou ve Vašem rozpočtu. Samozřejmě záleží na tom, jaká rekonstrukce právě bude probíhat. Ceny jdou stále nahoru a bohužel pokud si většinu neuděláme sami na vlastní pěst, tak se nedoplatíme řemeslníkům, a hlavně za materiály. Jak z malého prostoru udělat to, abychom měli co nejvíce místa pro pohyb? Pokud bydlíte v menším bytě, tak se zaměřte na věci, které můžete snadno odstranit a případně jestli lze otevřít prostor díky probourání nějaké zdi. Velice populární čím dál častěji bývá kuchyně spojená s obývacím pokojem. Pokud to prostředí dovolí, zkuste se nad touto variantou zamyslet.

muž - rekonstrukce

Dále je vhodné zbavit se klasických radiátorů v místnostech a nahradit ho podlahovým topením anebo topnými tělesy. Podlahové topení i topení topným tělesem je potřeba, aby kvalifikovaný řemeslník přijel k Vám domů a udělal to on. Pokud jste velmi zdatní v této práci a troufnete si na to, tak samozřejmě můžete zkusit podlahové topení zavést sami. Nicméně je potřeba poté také vylít podlahu vhodným materiálem a položit dlažbu nebo jinou možnost, kdy topení může dobře vytápět místnosti. Firma, která tuto skutečnost dokáže perfektně udělat za ty nejnižší ceny je v Plzni. V tomto případě se jistě hodí abyste bydleli v okolí. Podlahové topení v Plzni můžete využít i na delší trasy, nicméně musíte počítat s dojezdovou vzdáleností a proplacení cesty řemeslníkům.

rozdělaná rekonstrukce

Další vhodnou volbou, jak otevřít prostor je správný barevný odstín jak nábytku a spotřebičů, tak i barvy, které si zvolíte na malbu svých zdí. Bílá barva otevírá prostory. Pro někoho může působit sice fádně, ale při aplikaci této barvy jistě otevřete svůj prostor. Vyhněte se křiklavým a temným barvám na zdi!

Nábytek by se měl volit https://www.finance.cz/prezidentske-volby-2018/ také světlý. Můžete samozřejmě kombinovat světlý odstín z tmavou, ale záleží na tónu barvy.