Pes se skvělou povahou?

Existuje mnoho psích plemen, která jsou více či méně oblíbená. Jedním z těch oblíbenějších, i když u nás stále málo rozšířených, je akita inu. Jde o japonské plemeno, které se vyznačuje svou vysokou inteligencí. Pokud si pořídíte domů akitu, budete jistě překvapeni, http://prask.nova.cz/clanek/novinky/foto-vidite-tvar-muze-nebo-zeny-budete-prekvapeni-co-vase-volba-o-vas-prozradi.html jak rychle se učí různé povely. Zabaví se hraním her s vámi, ale dokáže si hrát i sama. Nevyžaduje vaši neustálou pozornost. Je tedy vhodná pro všechny, kteří nemají na psa čas celou dobu po příchodu z práce.

dospělá akita

Naše chovná stanice má v současné době na prodej dvě fenky. Obě čekají na své nové domovy. Pokud uvažujete nad koupí nového psa či fenky, zvažte štěně z naší stanice. Zabýváme se chovem japonské linie akit, které se vyznačují krásnou stavbou těla, 100% zdravotním stavem a přiměřeným výživovým stavem. U všech našich chovných psů a fenek, stejně jako u štěňat, dbáme na jejich zdraví a výchovu. Odchází od nás štěňata se základními povely, které si budou pamatovat už napořád. Akity jsou totiž velmi učenlivé a mají výbornou paměť.

Perfektní povaha
Akita má perfektní povahové rysy. Je přátelská, ale svoji rodinu si umí náležitě pohlídat. Je to dobrý ochranář a obranář. Pokud hledáte jednou a přátelskou psí duši, která se za vás v případě potřeby postaví, je akita dobrou volbou. A pokud máte děti, buďte si jistí, že lepší plemeno jste si vybrat nemohli. Akity děti milují.

štěně akity

Naše chovná stanice má samozřejmě všechna potřebná povolení k chovu, všichni naši psi mají rodokmeny, a díky tomu, že si úzkostlivě hlídáme všechno, co má vliv na chov, máme nejlepší akity. Získali jsme několik mezinárodních certifikátů, které dokládají kvalitu našich psů a stanice. Velmi významným certifikátem je ten, který nás označuje za nejdůvěryhodnější chovnou stanici akit ve střední Evropě. A to se nepodaří jen tak někomu. Když akitu, tak jedině od nás.