Pevný plot

Myslíte si o sobě, že jste šikovní? Tak to klidně můžete. Protože e by mě zajímalo, jestli třeba dokážete zvládnout betonové sloupky na plot. Víte, jak jsou těžké? Já to vím a řeknu vám, že mě málem upadly ruce! Myslím se, že beton je opravdu kvalitní materiál, protože je asi téměř nerozbitný. Pamatuji si, jak jsem jednou bourala kurník, protože jsem místo toho chtěla stavit taky v malý domeček. Chtěla jsem tam mít králíkárnu a taky další slepice, takže jsem potřebovala mít ale všechno nové. Chtěla jsem tam dělat i samozřejmě nějaké základy. A když potom přijel bagr, aby tam vyhrabal díru, tak taky narazil na nějaký tvrdý beton. A byla to kdysi dávno starověká studna.

Tento plot moc dlouho nevydrží.

A docela nás to překvapilo, ale nechali jsme to být. Takhle opravdu tvrdý beton dokáže být. A pokud má být plot z betonových sloupků, tak jsem si řekla, že to bude opravdu perfektní nápad. A s tímto nápadem přišel můj táta, když nevěděl, co se zbylým betonem. A protože jsme chtěli nový plot, tak otec řekl, že budou betonové sloupky skvělé. Řekla jsem si, že je to opravdu prima nápad, protože jsem si myslela, že je lepší tohle než beton vyhodit. A když jsem se potom koukala na sousední zahrady, tak jeden milý soused měl taky betonové sloupky na plot. Byla jsem docela ráda, že nebudeme sami.

Dokonalý betonový plot.

Někdy jsem si myslela, že budeme třeba sousedům pro smích, že je náš plot z betonu. Nicméně, ale když jsem se koukala více okolo, tak jsme nebyli jediní, kdo má betonové sloupky na plot. Ale je nás víc, což mě upřímně potěšilo. Pokud taky hledáte nějaký kvalitní materiál, se kterým chcete dělat plot, tak se nebojte betonu. Protože betonové sloupky na plot se opravdu hodí a vypadají skvěle, a navíc jsou tak moc pevné, že by vás žádné tornádo nebo potopa ani nepřekvapila. Beto je vážně odolný proti živlům. Víte jistě sami, že dřevěný plot shoří rychle, ale plot z betonu? To ani nemusíme říkat.