Půjčené auto

Vždycky jsem snila o tom, že budu jednoho dne řídit auto, protože já jsem vášnivá řidička. Když vám řeknu, že jsem poprvé držela volat ve svých šesti nebo sedmi letech, tak https://www.databazeknih.cz/knihy/konecne-doma-238769 mi ani nebudete věřit. Jenomže mi věřte. Protože to bylo ještě v takových dávných časech, kdy ještě nebyly tak kruté podmínky, jako jsou dneska, protože když jsem jezdila s dědou třeba pro trávu Škodovkou, tak děda nám vždycky dovolil držet volant. Posadil si mě na klín a mohla jsem jakoby řídit. Samozřejmě, že se nikdy neřídila sama. Vždycky u volantu byl taky děda. Vždy ale jen na nějaké vedlejší silnici, kde bylo sotva jedno nebo dvě auta.

Jaká auta se vám líbí?

To mi děda dovolil držet volant. A já jsem si to tak zamilovala, že bych nejraději chtěla řídit už hned. Samozřejmě, že jsem si musela počkat do svých osmnácti let. Potom jsem si udělala řidičský průkaz. A vy jistě hádáte správně, protože jsem řidičský průkaz udělala ihned na první pokus. Jenomže stále jsem si nemohla našetřit na žádné auto. Byla jsem totiž hodně náročná, takže jsem si ze začátku půjčovala auto.

Dbám o čistotu aut.

A protože bydlím v Praze 9, tak jsem si našla půjčovnu aut v Praze 9. A musím říct, že s touto Pražskou půjčovnou aut jsem velmi spokojená. Už jsem si u nich půjčila několikrát auto a vždycky všechno bylo v pořádku. Dokonce i oni mě tam znají a říkají, že jsem poctivý a skvělý klient. A myslím si, že už za tři roky budu mít konečně našetřené na své vlastní auto, ale půjčovnu aut v Praze 9 jsem se tak zamilovala, že jsem si řekla, že bych tam mohla v budoucnu možná taky pracovat. Tak jsem to taky v půjčovně aut v Praze 9 zmínila. Oni se smáli a řekli, že za půl roku budou shánět jednoho nového zaměstnance. Takže si mě ihned zapsali. A já budu doufat, že se mi potom autopůjčovna aut v Praze 9 ozve. Moc ráda bych tam pracovala. A více informací o půjčovně aut v Praze 9 https://autopujcovna-milan.cz/ se dozvíte tady autopujcovna-milan.cz.