Řev motoru

Mnoho mužů, napříč věkem, je fascinováno zvukem aut, zvukem motoru a výfuku. Vždyť už malí chlapečci jezdí na odrážedle a napodobují přitom zvuk Harleye-Davidsona. A někteří jsou s tím napodobováním skutečně autentičtí. Zkušený muž pozná, jestli v autě fungují všechny válce, mají na tyto zvuky nastavené uši. Ale i leckterá žena se otočí za burácejícím autem https://www.autem.com.br/ a nejrůznější tuningy auta jsou právě na to, aby auto vydávalo ten správný zvuk motoru a výfuku.

motorka

Ne všechny zvuky, které auto vydává, jsou ale zvuky líbivé. Máte-li děravý výfuk, také se za vámi ohlédne celá ulice, ale řeknou si, proč už dávno nejste s autem na opravu v autoservise. Nejrůznější náhradní díly k výfuku, třeba chladič 03l131512cf, je lépe koupit dříve než k takovýmto zvukům dojde. Zvuk děravého výfuku jistě nepřeslechnete, ať už sedíte přímo v autě nebo pokud projedete takové auto s děravým výfukem kolem vás.

Túrováním aut se baví i dnešní mládež, není to jen v historických filmech, kde často túrovali dva soupeři na semaforech a soutěžilo se, kdo křižovatkou rychleji projede. Těžko říct, proč mladým mužům auta takto imponují.

výfuk

Zvuky motoru trochu vymizely s elektroauty. Problém, že tato auta skutečně nejsou slyšet a chodci, kteří jsou zvyklí se na přechodech orientovat sluchem, se mohou stát obětí nehody. Proto se do některých elektroaut budou instalovat „krabičky“, které budou vydávat zvuk motoru. Pomůže to jednak chodcům, ale i těm mužům, kteří zvuky motoru milují.

Taky milujete zvuk aut a to nejen na cestách, ale i na závodním okruhu? Kroužení formulí, které má pro nás ženy pouze stereotypní zvuk, ale které muži tak milují. Hučení pneumatik a řev motorů.Chlapi jsou předurčeni, aby je bavila technika a auta. I mnoho žen rádo řídí, ale jen málokterá žena bude s nadšením poslouchat zvuky, které vycházejí zpod kapoty.