Rozdíl mezi motorkou a autem

Osobní automobil v dnešní době vlastní kde kdo. Dokonce čtyřčlenná rodina, kde jsou děti už náctileté, mají klidně tři i čtyři auta. Každý má své auto, dojíždí s ním do práce, do školy a využívá ho ke všem cestám. Parkovacích míst pro auta je málo, podle toho také vypadají parkoviště ale i ulice, které často bývají převedené na jednosměrné, jelikož by se tam dvě auta vedle sebe nevešla. Čím dražší auto, tím lépe vypadá. Záleží, co také vydrží. Nejlépe se mají ti, kteří nemají o peníze nouzi a pořídí auto i svým dětem. To se děti akorát vychloubají, natankovat palivo pomalu neví jak, alkohol v krvi jim také neděla kdoví jaký problém a rychlost je pro ně běžná, proto se často stává, že mladí často zaviní nehodu. Řidičský průkaz na osobní automobil si může pořídit člověk, který dovršil 18 let.

žluté auto

Motorka je hezký doplněk. Bývá příjemně hlučná, samozřejmě čím silnější a mohutnější, tím lepší má zvuk a vzhled. Na ni už peněžně každý nemá, ale kdo si ji mohl dovolit nebo o ní přemýšlí, určitě si ji užije. Řidičské oprávnění je u motorek patrně liší. Rozlišují se síly motorů a podle toho se také odvíjí, v kolika letech můžete začít autoškolu.

Od 15 let si můžete udělat zkoušky na skútr nebo vozidla jedoucí maximální rychlostí 45km/h.

Od 16 let je možné mít papír na slabší motocykly do 125 ccm.

Od 18 let je možné udělat řidičák na motorku do 35 kW.

Od 24 let je pak možné vlastnit mašiny bez omezení.

motorka

To, že vlastníte řidičský průkaz, z Vás však nemusí dělat dobrého řidiče. Také se najdou tací, kteří milují rychlost a motorka je pro ně nutností. Papíry nestojí zase takový ranec, ale výdaje, které dáte při pořízení motorky, ať už nové či starší, jsou mnohem vyšší Je to však krásný odpočinek. Auto je stabilnější, má také všechny čtyři kola na zemi. Za deště je to vhodnější dopravní prostředek. Vejde se do něho více osob. Motorka je motorka a zážitky jsou krásné.