Skvělá jízda

Auto fólie? Vy jste o nich ještě neslyšeli? Nevadí, trochu si je přiblížíme. Jak u spousty zboží máte na výběr, tak to platí i u auto folií. Jsou různé typy, které si můžete vybrat. Například fólie, které jsou sloužené s nano vrstev kde jich je několik. Dále máme na výběr hloubkovou fólii, která má zase barevný, polyesterový materiál. Ale jak to bývá, tak vše má nějaký vrchol kvality a tady to platí taky. Nejvyšší řada fólii je nano ceramic. Pohltí až cca 95% tepla. Zde se postupně vrství keramické nanočástice. Takže zde probíhá nejlepší odvod tepla a taky jste dobře chráněni pře solárním záření.

autofolie

To jen tak na úvod abyste byli aspoň malinko nablízku. Samozřejmě si potom můžete vybrat, jak moc by měla fólie propouštět světlo do vašeho auta. Hodnoty jsou od pěti procent až do padesáti procent. Už začínáte přemýšlet, že byste si fólii do auta pořídili? Životnost je o něco delší, než se udává, ale opět závisí na faktu, jak se k nim https://www.kosmas.cz/knihy/225648/lecba-peti-bolesti-duse/ budeme chovat. Určitě vás i velmi potěší zpráva, že na všechny fólie se vztahuje až osmiletá záruka, což je naprosto fantastické. A kde si takovou fólii můžete pořídit? Zde se vám přímo nabízí autofólie Brno. Zde najdete vše, co potřebujete.

folie na auta

Dají vašemu autu úplně jiný vzhled. Fólie budou odrážet sluneční paprsky a chránit vás před UV zářením. Díky nalepeným fóliím bude ve vašem autě příjemně, protože auto se vevnitř nebude tolik ohřívat v horkých letních dnech. Jako bonus budete mít ochranu, nikdo do vašeho auta neuvidí, ale i tak mějte na paměti, že auto není trezor a neměli byste vněm nechávat drahé věci i když díky nim budou vaše věci skryty před okolím. Nano fólie jsou dokonce schváleny ministerstvem dopravy, takže se nemusíte obávat, že byste porušovali legislativu. Můžete jezdit spokojeně aniž by na vás pařilo slunce. Tak že je nejvyšší čas si fólii pořídit.