Stěhování na klíč není utopie

Slyšeli jste již někdy o tom, že je možné stěhování levně v Praze na klíč? A domníváte se, že je to jen reklamní trik, anebo je skutečně možné toto realizovat v praxi? Rádi bychom vám objasnili, že to žádný trik není, a že vše záleží na vzájemné dohodě stěhovací firmy se zákazníkem.

Klidně odjeďte na dovolenou

Stěhování na klíč lze využít i tehdy, chcete-li si konečně odpočinout z pracovního zápřahu, kdy například po celý rok provozujete e-shop se zdravou výživou, věnujete se pěstování ovoce a zeleniny na své farmě, a musíte již konečně vysadit a relaxovat. Kdybyste to neudělali, mohli byste to odnést na svém zdraví a proces stěhování by tomu ještě nasadil korunu. S čím vším vám tedy stěhováci pomohou?

krabice na stěhování

Balení věcí – klidně můžete v bytě nebo v domě ponechat vše na svém místě. Firma si vše nafotí, šetrně vše sbalí do krabic a přemístí na nové působiště, kde vše zas uklidí na své místo. Nemusíte se starat ani o balicí a výplňový materiál, lepicí pásky atp.

Svítidla a bytové doplňky – na požádání stěhováci odmontují všechna svítidla a všechny garnýže, žaluzie, police, zrcadla a cokoli dalšího, a dle dohody to na novém místě namontují tam, kam si přejete. Můžete například označit místo, kde bude zrcadlo, kde police s knihami atp.

kartonová krabice

Nábytek – stěhovací firmy mohou na požádání rozmontovat veškerý nábytek a opět jej na novém místě dát dohromady. Týká se to ovšem veškerého nábytku, tedy nejen psacích stolů a postelí, ale také vestavěných skříní na míru a kuchyní. Není problém přesunout kompletní kuchyňskou linku na nové působiště, tedy samozřejmě za předpokladu, že to bude technicky proveditelné, a že také nová kuchyň bude přibližně stejně velká, co se týče půdorysu místnosti.

Úklid – pokud je na v novém bytě instalována podlahová krytina, a není nutné tam nejprve povolat malíře, může být stěhování na klíč natolik precizní, že vy se pak pouze vrátíte z dovolené, odemknete byt, půjdete si do kuchyně uvařit čaj, do chladničky uložíte nákup, v obýváku zapálíte vonnou svíčku a následně se odeberete v naprosté spokojenosti do ložnice. Stěhovací firma totiž po sobě samozřejmě i uklidí.