Svatba je velká věc a nevěsta i ženich se na http://www.mojemalenovice.cz/KAM-ZA-ZABAVOU.html ni musí náležitě připravit. Třeba takovou rozlučkou se svobodou, která se stala tradicí odehrávající se před vstupem do manželství. Jak už název napovídá, budoucí nevěsta nebo ženich se na akci symbolicky loučí se svobodou a většinou tím, že si užijí spoustu neřízené zábavy. Na prožití rozlučky se svobodou není žádná šablona, proto záleží na tom, co budoucím novomanželům vyhovuje, nebo co třeba vymyslí organizátoři rozlučky, což většinou bývají svědek, svědkyně nebo družičky.

Co by mohlo být náplní takové rozlučky se svobodou?

Las Vegas

Pokud peníze nehrají velkou roli a můžete si to finančně dovolit, na party v Las Vegas v životě nezapomenete. Vezměte partu kamarádů a kupte si letenky do Vegas, kde vás čeká úplně jiný svět plný barů, alkoholu, nočních klubů a vyhlášených kasin. Tady o zábavu skutečně není nouze.

Las Vegas

Lechtivá zábava ve formě striptýzu

Jestliže nastávající manželka svolí, typickou zábavou pro rozlučky se svobodou bývá dámský striptýz. Kdy jindy byste si mohli tuto podívanou užít než před svatbou? Zakončete tedy svou svobodu touto symbolikou a můžete se skvěle pobavit. V Česku můžete navštívit dámský striptýz Striptýz Show.

seskok padákem

Seskok padákem

Překvapte ženicha adrenalinovým zážitkem ve formě seskoku padáku. Pokud nemá panický strach z výšek a je pro každou špatnost, určitě mu tím uděláte velkou radost. Jedná se totiž o opravdu nezapomenutelný zážitek a rozlučka se svobodou nabyde úplně jiného významu, protože kde jinde najdete větší svobodu, než když na pár okamžiků zažijete volný pád?

Road Trip

Vezměte auto, nejlepší přátele a vydejte se na pořádný road trip. Naplánujte cestu po oblíbených místech ženicha, kde jsou zajímavá místa, která můžete navštívit. Můžete uspořádat road trip po České republice, ale klidně buďte odvážnější a prozkoumejte třeba část Evropy.