Sháníte levný nábytek, protože se Vám vše hezké zdá velice drahé? Viděli jste už nábytek, který je sestavený z euro palet? Takový nábytek lze udělat krásně, levně a pohodlně! Navíc si ho můžete vyrobit sami zcela jednoduše a téměř bez práce. Nábytek na zahradu, pohovku do obývacího pokoje i postel z nich lze prakticky a hezky vyrobit! Co takhle omrknout trošku inspirace na internetu?

euro palety

Nábytek, který je vytvořený z euro palet může být decentní a také extravagantní. To, čemu dáváte přednost záleží jen na Vás. Jak již bylo řečeno, tak si můžete udělat jednoduchý nábytek zcela podle sebe. Je za potřebí jen zlomek síly a trpělivosti.

Na internetu je mnoho fotek i postupů, jak si takový nábytek vyrobit. Prakticky jde ale jen o to, že zbrousíte dřevo a případně seříznete a zakoupíte například matrací či polštáře a povlaky a máte hotov. Zní to jednoduše, že? To také je! Euro palety https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/plastove-palety/ jsou skvělé!

palety - stolek

Pokud si zakoupíte několik palet anebo je máte i doba ve sklepě a nevíte co s nimi, tak zkuste udělat někomu krásný dárek. Darovat něco co sami vyrobíte je vždycky to nejkrásnější gesto a nejkrásnější dárek, který můžete darovat. Pěkný nábytek se vždycky hodí. Na zahradu je ideální udělat si pěkný stolek z palet, ať už ke grilování nebo jen jako posezení. Sedačku si z nich můžete udělat také – potahy se mohou koupit nebo ušít na míru.

Máte jiné nápady, co by se dalo z euro palet vyrobit? Nápadů není nikdy dost, a tak by bylo hezké, kdybyste si něco unikátního vyrobili sami bez inspirací na internetu. Můžete se inspirovat tedy i v obchodech, protože nábytek z europalet se i prodává, avšak za úplně jiné ceny, než kdybyste si jej vyrobili vlastní silou.

Pokud budete mít takový nábytek venku, tak je nejlepší, aby byl schovaný pod slunečníkem či jiným přístřeškem, aby do nábytku nešla zbytečná vlhkost.