Mít miminko je velká věc. Je třeba všechno řádně připravit a nachystat. Není toho zrovna málo. Na trhu je nepřeberné množství všech možných potřeb pro ty nejmenší. Přišel u Vás nyní na řadu výběr kočárku a vy nevíte pro který se rozhodnout? Záleží, co všechno od kočárku očekáváte. Je důležité si sepsat základní body, které musí mít a podle toho se řídit a vybírat. Výběr se totiž lehce zúží a Vy to budete mít o něco jednodušší. Pojďme to detailně probrat společně. Já mám ráda kombinované kočárky. To znamená, že z klasického kočárku pro miminko snadno později udělám sportovní kočárek.

Žena s dítětem

Má to výhodu v tom, že nemusíte shánět dva kočárky. Další prioritou je zcela určitě to, aby laicky řečeno „něco vydržel“, takže žádoucí je stabilita a pevná konstrukce. Také to, aby se dal lehce složit a rozložit v případě cestování. Já často jezdím s dítětem sama autem a je fajn, že kočárek mám složený a rozložený do pár vteřin. Mnohé mi to usnadní. Bez čeho se neobejdu jsou otočná přední kolečka. Jízda po městě je mnohem pohodlnější a lehčí. V případě špatného terénu kolečka jednoduše zamknu a zamezím tak otáčení. Vhodné je vybírat kočárek s velkou korbou. Některé kočárky mají korby malé a dítě z něj vyroste dříve, než máte v plánu ho dávat do sportovního kočáru, což je dost škoda. Protože korba je pro záda Vašeho miminka to nejlepší, dokud opravdu samo nesedí. Máte podobně sepsané body o tom, co musí Váš vysněný kočárek splňovat?

Žena s kočárkem

Tak si pořiďte kočárek LONEX emotion https://www.maxim-kocarky.cz/produkt/kocarek-lonex-emotion-xte-trojkombinace-s-autosedackou/. Je to trojkombinace, takže v sadě je i autosedačka do 13 kil. Kočárek je odlehčený s potahem z ekokůže. Velice stylový s luxusním designem. Mají moc hezky sladěné barvy v jednotlivých variantách. Například černo zlatá nebo třeba oranžovo černá. Je promyšlený do všech detailů. A má toho mnohem více než je výše uvedeno. Stačí zabrousit na maxim-kocarky.cz a přečíst si o něm veškeré informace. Myslím, že právě on je jasná volba mezi kočárky!